ساختار مدیریت
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 99540
بازديدکنندگان امروز: 493
کل بازديدکنندگان: 938909
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.7644 ثانيه
اخبار > دسترسی به گوگل آنالیتکس دوباره برای کاربران ایرانی مسدود شد


  چاپ        ارسال به دوست

دسترسی به گوگل آنالیتکس دوباره برای کاربران ایرانی مسدود شد


گوگل آنالیتکس سرویس گزارش و آماردهی وب‌سایت‌ها است. مدیران وب‌سایت‌ها از طریق این سرویس گوگل می‌توانند اطلاعات جامع و ارزشمندی از میزان بازدید و رفتارهای مخاطب خود بدست آورند و همچنین کمپین‌های تبلیغاتی خود را زیر نظر بگیرند. این سرویس امکان بررسی و تحلیل ورودی‌ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران بازدیدکننده، فعالیت‌های کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را ارائه می‌کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

گوگل آنالیتکس تقریبا به مدت ۴ سال است که به صورت کامل خارج از دسترس آی‌پی‌های ایرانی است و اجازه کار با این سرویس در کشورمان وجود ندارد. چند روز پیش به صورت ناگهانی دسترسی به این سرویس دوباره میسر شد اما طولی نکشید که امروز دوباره در زمان وارد شدن به این وب‌سایت با ارور 403 مواجه شدیم.

دسترسی به وب‌سایت‌های دیگری که در این چند روزه باز شده بود نیز دوباره مسدود شده تا دیگر نتوان به وب‌سایت‌های developer.android.com و developer.google.com دسترسی پیدا کرد.

امیدواریم دسترسی آزاد به این وب‌سایت دوباره در ایران میسر شود تا کاربران ایرانی نیز بتوانند از اپلیکیشن و وب‌سایت این سرویس ارزشمند استفاده کنند.


١٠:١٢ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٢٣٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٨١خروج